Walltrust - usługi IT

Walltrust

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych,sklepów internetowych, portali społecznościowych ,dedykowanych aplikacji desktopowych na potrzeby mniejszych i średnich firm.

Sklepy internetowe oraz strony internetowe oferujemy na sprawdzonych rowiązaniach, które pozwalają edytować elementy tekstowe oraz graficzne na stronie bez potrzeby ingerencji osób trzecich.

Klientom oferujemy usługi adekwatne do potrzeb danej firmy.

Pracownikom firm zapewniamy stały dostęp do firmowych danych w obrębie miejsca pracy.

W przypadku klientów którzy nie potrafią na początku dokładnie określić czego potrzebują od strony internetowej jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednicwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

 

Formularz kontaktowy Formularz wyceny strony

Masz pytania odnośnie naszych usług?

3/18 standardowej oferty dla Ciebie

Darmowy hosting strony internetowej i poczty

Pierwszy rok hostingu poczty i strony jest całkowicie bezpłatny. Każdy kolejny rok to tylko 99 zł brutto. W dowolnym momencie możesz/możemy (za darmo) przenieść dane na inny hosting.

Darmowy adres strony internetowej

Domena przez pierwszy rok współpracy jest całkowicie za darmo. Każdy kolejny rok to jedyne 79 zł brutto. Twoja domena zawsze należy do Ciebie!

Funkcjonalny system zarządzania treścią

W dowolnym momencie masz dostęp do zarządzania tekstem oraz grafiką. Możesz zmieniać także dane kontaktowe na stronie, szczegóły ofert a także dodawać wedle uznania własne elementy.

Wypełnij formularz wyceny strony:
Tworzymy z pasji

świetne strony internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, sklepów internetowych, portali społecznościowych.Sklepy oraz strony internetowe oferujemy na sprawdzonych rowiązaniach.

Jesteśmy dla

firm i osób indywidualnych

Niezależnie czy potrzebujesz strony Firmowej, Bloga, strony z aktualnościami to jesteśmy do usług. Wypełnij formularz wyceny strony żeby poznać przybliżony koszt realizacji projektu. Odpiszemy lub odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

Nasza oferta

daje największe możliwości na starcie

Zapoznaj się z naszą ofertą i porównaj oferty konkurencji. Pomagamy w prostych czynnościach (zmiany teksty, dodania prostego modułu) za darmo.